top of page

CEZARY BOROWIK 1 WRZEŚNIA W KATO !


Tegoroczny Zdobywca Tytułu Mistrza Świata Federacji IDO w kategorii Solo Show Dance Cezary Borowik rozpocznie z Nami warsztatowy sezon 2023/2024 Nie może Was zabraknąć !!

------------------------------------------------------

// CEZARY BOROWIK //


10 września - NIEDZIELA

16:00-17:30 TECHNIKA 17:45-19:15 CONTEMPORARY

* poziom zaawansowany

-----------------------------------------------------

Cennik:

3h zajęć - 110 zł 1,5h zajęć- 65 zł

-----------------------------------------------------

Zapisy:

mailowo: artacademy.dance@gmail.com tytułem: BOROWIK w treści: imie, nazwisko i nr kontaktowy lub FB: Art Academy w wiadomościach priv

Zgłoszenia przyjmujemy do momentu wyczerpania miejsc. Ilość miejsc ograniczona!


ART ACADEMY It's all about dance!

-----------------------------------------------------


Cezary Borowik - młody polski tancerz specjalizujący się w stylu contemporary oraz show dance. Wielokrotny Mistrz Polski, aktualny Mistrz Europy oraz Świata Federacji IDO. Zdobywca 4 miejsca w Finale 12 Edycji mam Talent i uczestnik World of Dance Polska! Chłopak o niesamowitej wrażliwości tanecznej pokazujący, że w tańcu nie najważniejsza jest technika ale emocje. Uświadamiania ze sztuka jest najszlachetniejsza i uszczęśliwia ludzi. Swoją przygodę z tańcem zacząć w wieku 17 lat. Mimo dojrzałego wieku i trudności poznanych styli swoją pracowitością i determinacja osiągnął poziom mistrzowski. Jest przykładem że nie wiek a chęci pomagają spełnić najskrytsze marzenia i zrealizować swoje cele. Regularnie szkoli się pod okiem specjalistów z całego kraju udoskonalając swoje umiejętności i zdobywając kolejną wiedzę. Prace z młodymi tancerzami traktuje jako szkołę życia instruktora przy których uczy się podejścia do tancerzy i przekazywania wiedzy. Jego motto życiowe brzmi : „ból to cena jaką płacimy za sile- wiec nie poddaje się kiedy boli”.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page