top of page

DZIEŃ KOBIET W ARCIE !


DZIEŃ KOBIET W ARCIE !


SEXY DANCE z WERONIKĄ POTACZEK

08.03.2023 | ŚRODA 19:30-21:00


Cena: KARNETY ART ACADEMY -> ZAPIS + 15 zł OSOBY NIE POSIADAJĄCE KARNETU -> 30 zł


Warsztat prowadzony bez butów ! Zapisy obowiązkowe! Ilość miejsc ograniczona!


Zapisy: Dla naszych klubowiczów W APLIKACJI, a jeśli jeszcze u nas nie tańczysz: sms-em pod nr tel. 518 492 495 mailowo: nova@novaszkolatanca.pl priv na naszym Facebooku

Weronika Potaczek - Tancerka z przepięknymi liniami, techniką jazzową i delikatnością w swoim tańca, ale nie brakuje jej też energii. Na co dzień prowadzi zajęcia w swojej firmie @animaakademia gdzie łączy pasję do tańca i języka włoskiego. Na swoich zajęciach kładzie nacisk na technikę, uwielbia floorwork i różnego rodzaju piruety.

Ukończyła program Heels by Lala I oraz Heels by Lala II. Szkoliła się w tej technice na warsztatach High Heels Dance Poland by Monika Jarosz, High Heels Intensive by Jessica Ali, Heels Experience by Kuba Walica, Heels Essence by Tina Papazyan, High Level by Klaudia Walasz, My1way2 Ewelina Polnicka, Heels Moment by Suzie.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia tańca oraz absolwentka Państwowego Policealnego Studium Zawodowe Wokalno-Baletowego w Gliwicach gdzie uzyskała tytuł Aktora Scen Muzycznych. Dyplomowany instruktor Tańca Jazzowego. Ukończyła Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych w Gliwicach na kierunku Filologia Włoska. Jako aktorka i tancerka swoje doświadczenie zdobyła na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego w spektaklach “Noc w Wenecji”, “I have a dream”. Współpracowała z Teatrem Muzycznym IWIA oraz rewią taneczną Maraquja z którą występowała w Telewizji Polskiej. Jako choreograf prowadziła zajęcia w szkołach tańca tj. Check This Out Gliwice, 3arte Gliwice, Azyl Zabrze, Movimento Żory, PPSZWB Gliwice oraz warsztaty w Polsce i za granicą (Toruń, Jastrzębie Zdrój, Wadowice, Oświęcim, Cesenatico - Włochy). Prowadzi zajęcia z takich stylów jak: jazz, high heels, taniec współczesny, bachata (lady styling).

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page