top of page

MIKOŁAJKOWA NIEDZIELA W ART ACADEMY


HO HO HO !! Merry Christmas !


Już w tą niedziele jeden z najwspanialszych dni w roku! Spędź z nami ten dzień naprawdę tanecznie razem z Patryk Zamojski i Szymon Pacholec w naszym domku Art Academy 😊


A że wyjątkowy czas to będzie oprócz zajęć na najwyższym poziomie mamy dla wszystkich uczestników niedzielnych zajęć NIESPODZIANKĘ - MIKOŁAJKOWE LOSOWANIE PREZENTÓW !

1. Zapisz się na zajęcia

2. W przerwie między zajęciami 14:00-14:15 Patryk i Szymon będą losować zwycięzców wśród zapisanych uczestników

3. Nagrody ogłosimy w wydarzeniu już na dniach** 6 grudnia - NIEDZIELA **


12:00-14:00 Mikołajkowe CONTEMPORARY FUSION | PATRYK ZAMOJSKI - poziom 2


14:00-14:15 MIKOŁAJKOWE LOSOWANIE NAGRÓD


14:15-16:15 Świąteczny JAZZ | SZYMON PACHOLEC - poziom open


______________________________________________________

Cennik:


Dla stałych klientów AA z aktywnymi karnetami wejście w dniu 6.12. za FREE ♥

Dla naszych gości:

Pojedyncze wejście 2h - 35 zł

Wejście na obie grupy 4h – 60 zł


OK SYSTEM i MULTISPORTA też mamy 😉


! UWAGA !

Ilość miejsc ograniczona.

______________________________________________________

Zapisy:

na stronie poprzez system: www.artacademy.info

lub

mailowo: artacademy.dance@gmail.com

lub

FB: Art Academy w wiadomościach priv

lub

SMS: tel. 518 492 495


______________________________________________________** PATRYK ZAMOY ZAMOJSKI **


Rozpoczął swoją profesjonalną edukację taneczną, w Gdańskiej Szkole Baletowej w wieku 10-ciu lat. Oprócz Baletu Klasycznego i Tańca Ludowego, uczęszczał na lekcje z Hip Hopu, Street Dance'u, Akrobatyki oraz Tańca Współczesnego. W wieku 16-tu lat uzyskał stypendium w Tring Park School for The Performing Arts w Wielkiej Brytanii, gdzie kontynuował naukę Tańca, skupiając się na różnych formach Tańca Współczesnego. W 2017 roku ukończył 3-letni program, zdobywając Trinity National Diploma in Professional Dance. Po ukończeniu szkoły Patryk dołączył do Chrysalis London Dance Company pod dyrektorstwem Jodiego Blemingsa. Wraz z zespołem występował w 'Triple Bill' pod tytułem 'SAVAGE' w teatrach w Bracknell oraz Londynie. Następną przygodą była podróż do Lizbony, gdzie miał przyjemność występować z zespołem QUORUM BALLET w spektaklu 'Rite of Spring - Made In China'. Kolejnym epizodem była 2-miesięczna praca wraz z Polskim Teatrem Tańca oraz Jackiem Przybyłowiczem, nad spektaklem '45', który celebrował 45-lecie zespołu. Obecnie Patryk jest tancerzem Teatru Śląskiego w Opawie. Prowadzi również zajęcia w Studiu Tańca MOVEOstrava.


W swoich choreografiach, stara się połączyć technikę tańca współczesnego/baletu z dynamiką i jakością ruchu zaczerpniętą ze styli ulicznych, przez co jego styl jest unikalny. Jego warsztaty, mają na celu odkrycie siebie jako tancerza, poznanie lepiej swojego ciała i sprawienie, by tancerz czuł się naturalnie. Zamiast narzucać klasyczną, z góry zdefiniowaną choreografie, daje wielką swobodę na wyrażenie siebie poprzez ten sam ruch. Patryk przywiązuje również dużą uwagę do improwizacji, ponieważ uważa, że taniec jako forma komunikacji i przekazania treści, jest prawdziwa tylko wtedy, kiedy pochodzi z wewnątrz.
** SZYMON PACHOLEC **


Absolwent Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Jako uczeń odbył praktyki sceniczne w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu w spektaklu „ Jezioro Łabędzie”.


Od 2018 roku tancerz Kieleckiego Teatru Tańca.


Finalista Konkursu „ Młody Tancerz Roku” eliminacji do Eurowizji dla Młodych Tancerzy. W 2016 roku został wyróżniony na międzynarodowym konkursie choreograficznym uczniów szkół baletowych za wykonanie choreografii. Finalista międzynarodowego konkursu Grand Prix De Paris 2018. Na XI Międzynarodowym Konkursie Baletowym „Złote Pointy 2018” (kategoria- taniec współczesny) otrzymał specjalne wyróżnienie i nagrodę od członka jury Dawida Kupińskiego, solisty Béjart Ballet Lausanne i Royal Danish Ballet. Przygotowanie tancerza: Włodzimierz Bułanow, Andrzej Adamczak i Paweł Malicki.


W 2019 roku otrzymał nominacje do ogólnopolskiego konkursu „ Perły tańca”. Szkolił się na warsztatach w Polsce, Francji, Izraelu u pedagogów z Rosji, Niemiec, Anglii, USA, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii.ART ACADEMY

It's all about dance !

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page