top of page

Warsztaty t. współczesnego z Joasia Polowczyk


Niesamowitą Joasie Polowczyk niektórzy znają już z naszych obozów, a kto jeszcze Joasi nie poznał koniecznie musi wpaść do nas na warsztaty w samym sercu Katowic ♥

Niedziela 24 listopada 12:00 - 14:00 - warsztat tańca współczesnego dla osób średnio zaaw. i zaawansowanych (2h) 14:00-15:30 - warsztat tańca współczesnego dla osób początkujących(1,5h)

Cennik: Warsztat 2h - 50 zł Warsztat 1,5h - 40 zł

Dla tancerzy TT The Hoofers: Warsztat 2h - 40 zł Warsztat 1,5h - 35 zł

Zapisy: do 15 listopada na artacademy.dance@gmail.com lub na naszym Facebooku

Dołącz do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/2173508279421642/

JOANNA POLOWCZYK Solistka Kieleckiego Teatru Tańca, tańczyła również w Polskim Teatrze Tańca. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Otrzymała nagrodę im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej dla najlepszego absolwenta. Jako uczennica odbyła praktyki sceniczne w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Tańczyła m.in. w spektaklach „Aida” , „Romeo i Julia” , „Pan Twardowski”, „Faust".

Brała udział w licznych konkursach. W 2013 wraz z Adrianem Radwańskim otrzymała nagrodę specjalną -FUTURE+ i wyróżnienie za choreografię „RISE" na międzynarodowym konkursie choreograficznym Solo Duo w Budapeszcie. Brała udział w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w Gdańsku w kategorii - taniec współczesny oraz w VI Międzynarodowym Konkursie Baletowym Złote Pointy 2013 - XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu |Najlepszy Absolwent Szkół Baletowych w Polsce|.

Szkoliła się na warsztatach w Polsce, Francji, Anglii i Niemczech. Wraz z Kieleckim Teatrem Tańca brała udział w Międzynarodowych Festiwalach Tańca w Izraelu i Chinach. W 2018 wraz z Małgorzatą Ziółkowską wystąpiły na paryskim festiwalu Les Arènes de la Danse et du Cirque w choreografii ich autorstwa pt. „TCHNIENIE”. W 2019 gościnnie wystąpiła na scenie teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach w spektaklu "Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa" C.S. Lewisa w reżyserii Gabriela Gietzkiego.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page