top of page

Warsztaty z Jakub Dvořák - Contemporary | Technika | Triki - ART ACADEMY KATOWICE


Prosto z pięknej Pragi po raz drugi przyjedzie do nas Jakub Dvořák !! BIO Kuby mówi samo za siebie, a my widzieliśmy go w Pradze w akcji... Kopara na ziemi i po prostu SZTOS !!

Kuba poprowadzi dla nas classy na poziomie zaawansowanym: lekcje CHOREOGRAFICZNE z CONTEMPORARY oraz specjalne zajęcia z TECHNIKI I TRIKÓW na AirTrackach i Carpetach, dzięki czemu możecie dać się ponieść i szaleć do woli.


**16.10 SOBOTA** 13:00-14:30 CONTEMPORARY CHOREO 14:45-16:15 TECHNIKA 16:30-18:00 TRIKI


**17.10 NIEDZIELA** 11:00-12:30 TECHNIKA 12:45-14:15 TRIKI 14:30-16:00 CONTEMPORARY CHOREO


! WSZYSTKIE ZAJĘCIA NA POZIOMIE ZAAWANSOWANYM ! ______________________________________________________

**CENNIK Zespoły The Hoofers**

FULL PASS 2 dni - 360 zł 1 dzień - 210 zł Pojedyncze zajęcia 1,5h - 80 zł


**CENNIK Tancerze spoza zespołów**

FULL PASS 2 dni - 420 zł 1 dzień - 260 zł Pojedyncze zajęcia 1,5h - 100 zł

______________________________________________________

Zapisy:

mailowo: artacademy.dance@gmail.com tytułem: JAKUB w treści: imie, nazwisko i nr kontaktowy lub FB: Art Academy w wiadomościach priv


Zgłoszenia przyjmujemy do momentu wyczerpania miejsc ! Ilość miejsc ograniczona !

______________________________________________________

Jakub Dvořák

Właściciel, Dyrektor Kreatywny oraz Choreograf odnoszącego największe sukcesy Studia Tańca Contemporary w Czechach UNITED MOVEMENT gdzie ponad 120 tancerzy tworzy taneczną rodzinę mistrzów. Studio jest 25-krotnym zdobywcą Mistrzostw Krajowych Czech oraz 6-krotnym Mistrzem Świata. Jedna z choreografii Kuby znajduje się w TOP20 Contemporary, Lyrical & Acro DanceStar 2019 Worldwide. Właściciel i choreograf jednej z wiodących Czeskich Agencji Tanecznych FRAGMENTS PRODUCTION produkującej oprawy taneczne do produkcji telewizyjnych: Stardance, Miss Supernational, Wybory Miss Czech i Miss Słowacji, Czeskich Social Awards, Global Social Awards. Tworzą pokazy taneczne dla marki Mercedes, Bosch, Prague Fashion Week itd. Jakub jest głównym choreografem piosenkarza Mikolasa Josefa oraz tworzył choreografie dla Robbie Wiliams, Mariah Carrey and Nicole Scherzinger. Kuba jako tancerz pracował dla takich marek jak Hilton, Adidas, McDonalds, Hyundai oraz tańczył w wielu reklamach takich marek jak Auchan, Go Compare, Miu Miu itd. Kube można zobaczyć na scenach Prague theatres such as National Theatre, State Opera, Karlín or Kalich. Stworzył specjalny program dla młodych tancerzy o nazwie MOVEMENT FACTORY, przygotowującego ich do profesjonalnej kariery. Jest choreografem nowej serii dla Amazon Prime. Jakub wraz ze swoimi tancerzami występuje obecnie w 9 edycji GOT TALENT CzechoSłowackiej.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page