top of page

10 jubileuszowa edycja

SUMMER DANCE CAMP 2020 !

2050 (3).png

PROGRAM

+ 10 DNI WARSZTATÓW i PONAD 60 h TAŃCA 

+ PODZIAŁ NA GRUPY: POCZĄTKUJĄCĄ oraz ŚR.ZAAWANSOWANĄ / ZAAWANSOWANĄ
dzięki podziałom na grupy obóz stworzony jest dla tancerzy jazzowych/współczesnych w każdym wieku, o każdym poziomie zaawansowania, zarówno tych już doświadczonych jak i tych stawiających swoje pierwsze taneczne kroki.

+ NIESAMOWITY ROZWÓJ
Ilość zajęć bo ponad 60h oraz idealnie dostosowany program treningowy pozwala nam nauczyć się o wiele więcej niż na stacjonarnym kursie trwającym 2-3 miesiące.

  

* Taniec klasyczny - bo bez klasyki ani rusz 

* Technika jazz - dzięki niej zaczniesz w pełni kontrolować swoje ciało, poznasz zasady obowiązujące w technikach tańca t.j. jazz czy taniec współczesny, nauczysz się lub będziesz doskonalić m.in. piruety, obroty, skoki

* Zajęcia choreograficzne - nauka układów choreografii 
jazzu, tańca współczesnego, contemporary jazz, floorworku

* Akrobatyka - posiadamy najlepszy sprzęt gimnastyczno-akrobatyczny, który w całości zabieramy ze sobą! Wykorzystujemy specjalne 12m ścieżki gimnastyczne AIR TRUCK, materace, rolki gimnastyczne, batucik itd.

* Dance Conditioning - trening siłowo-wytrzymałościowy specjalnie stworzony dla tancerzy baletowych/jazzowych/współczesnych. Na zajęciach wykorzystujemy mase sprzętu, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej efektywny i nigdy się nie nudzi

* Floorwork - zaprzyjaźnisz się z podłogą oraz nauczyć się w nią umiejętnie i bezboleśnie wtapiać

* Improwizacja - poznasz lepiej możliwości swojego ciała dając się ponieść muzyce, otworzysz się i pozbędziesz zachamowań, rozwiniesz swoją kreatywność

* Stretching

* Inne techniki tańca - bo najlepszy tancerz to tancerz wszechstronny, który czerpie inspiracje do swojej techniki również z innych styli tańca t.j. hip hop czy vogue.


 

ZAJĘCIA TANECZNE

INSTRUKTORZY

unnamed (2).jpg

WŁODEK KOŁOBYCZ

Contemporary Jazz

Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał jeszcze na Ukrainie, ale na poważnie związał sie z tańcem w wieku 12 lat. Po przeprowadzce do Nysy tańczył w zespole Tanero, potem w Opolskim zespole 'Pech'. Brał udział w wielu mistrzostwach Polski i Swiata IDO, gdzie często stawał na podium, a w 2012 roku zdobył tytuł mistrza Europy. W Warszawie mieszka od 2013r., a aktualnie jest związany z zespołem Yuldance. Szkolił się pod okiem wielu znakomitych pedagogów m.in. w Broadway Dance Center w Nowym Jorku lub EDGE Performing Arts Center w Los Angeles.  Brał udział w projekcie 'Rock Loves Chopin' w Arena Di Verona we Włoszech oraz Chińskim Shenzen, tańczył w teatrze cieni w Warszawie oraz Warszawskiej Operze Kameralnej, był tancerzem trasy koncertowej "Love 2 Love" Edyty Górniak, został również finalistą 8. edycji programu „You Can Dance - Po Prostu Tańcz!” i półfinalistą pierwszej polskiej edycji programu „World Of Dance”.

72309736_1237550349762954_86436963555014

MARTYNA ANDRZEJCZAK

Contemporary Jazz

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Szkole Podstawowej. Początkowo należała do Amatorskiego Teatru Pierro , gdzie z zespołem brała udział w wielu konkursach i zawodach tanecznych. Po kilku latach grupa zakończyła swoją działalność i przez kolejne trzech lat Martyna należała do Studia Tańca Współczesnego i Baletu Arabeska. Miała okazje pracować jako instruktor szkoły tańca Makesense , a także JDC . Na codzień Martyna prowadzi regularne zajęcia w Akademii Wyobraźni KAJUNE ( Czeladź ) , MEANT TO MOVE ( Kraków ) ,KDance Studio ( Jawor ) , a także RAMADA ( Opole ) .Regularnie bierze udział w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych choreografów. Szkoliła się w Broadway Dance Center w Nowym Jorku . Na swoim koncie ma rownież finałową 14 programu YCD7.

GOPR1267.jpg

KONRAD OGÓREK

Akrobatyka

Organizator obozu

Trener Gimnastyki sportowej, sędzia gimnastyki sportowej, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej. 3 razy uczestniczył w programie Nadzieje Olimpijskie.

Trzykrotny medalista Mistrzostw Polski w aerobiku sportowym. W 2011 roku przeszedł eliminacje do projektu w Chinach. Jest także instruktorem pływania i snowboardu. 

Konrad na co dzień prowadzi grupę zawodników wyczynowych, którzy są jednymi z najlepszych gimnastyków sportowych w Polsce.
Na obozie Art Academy będzie prowadził zajęcia z Akrobatyki.

23379861_10213951040560977_7052181095713

KATARZYNA NOWAK

Contemporary Jazz

Technika 

Dance Conditioning

Organizator Obozu

Dyplomowany instruktor tańca jazzowego NCK Kraków. Choreograf laureatów wielu konkursów zespołów tańca „The Hoofers” i The Hoofers mini” oraz Teatru Tańca "The Hoofers". Założycielka firmy „Art Academy” organizującej zajęcia i obozy taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wieloletnia tancerka Studium Tańca Współczesnego i Baletu „Arabeska” działającym w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Wraz z zespołem została finalistką oraz laureatką wielu Festiwali i Przeglądów Tanecznych. Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń i konwencji w kraju i za granicą m.in. Broadway Dance Center w Nowym Jorku, Pineapple Dance Studio w Londynie, Stage International de danse du Plessis-Robinson w Paryżu, w Egurrola Dance Studio w Warszawie, w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu, w Kieleckim Teatrze Tańca, Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, w szkole fitness IFAA.

Kasia specjalizuje się w technice contemporary, lyrical jazz i technice jazzowej. Stworzyła autorski program wzmacniający i poprawiający technikę tancerzy jazzowych i współczesnych w formie obwodu stacyjnego - Dance Conditioning.

73458848_1347684252071436_15998155189303

JOANNA

POLOWCZYK

Klasyka

Taniec współczesny

Solistka Kieleckiego Teatru Tańca, tańczyła również w Polskim Teatrze Tańca.
Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Otrzymała nagrodę im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej dla najlepszego absolwenta.
Jako uczennica odbyła praktyki sceniczne w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Tańczyła m.in. w spektaklach „Aida” , „Romeo i Julia” , „Pan Twardowski”, „Faust".

Brała udział w licznych konkursach.
W 2013 wraz z Adrianem Radwańskim otrzymała nagrodę specjalną -FUTURE+ i wyróżnienie za choreografię „RISE" na międzynarodowym konkursie choreograficznym Solo Duo w Budapeszcie.
Brała udział w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w Gdańsku w kategorii - taniec współczesny oraz w VI Międzynarodowym Konkursie Baletowym Złote Pointy 2013 - XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu |Najlepszy Absolwent Szkół Baletowych w Polsce|.

Szkoliła się na warsztatach w Polsce, Francji, Anglii i Niemczech.
Wraz z Kieleckim Teatrem Tańca brała udział w Międzynarodowych Festiwalach Tańca w Izraelu i Chinach. W 2018 wraz z Małgorzatą Ziółkowską wystąpiły na paryskim festiwalu Les Arènes de la Danse et du Cirque w choreografii ich autorstwa pt. „TCHNIENIE”. W 2019 gościnnie wystąpiła na scenie teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach w spektaklu "Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa" C.S. Lewisa w reżyserii Gabriela Gietzkiego.

86718159_238386513826498_603016803100550

SZYMON PACHOLEC

Klasyka

Taniec Współczesny

Absolwent Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Jako uczeń odbył praktyki sceniczne w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu w spektaklu „ Jezioro Łabędzie”. Od 2018 roku tancerz Kieleckiego Teatru Tańca.

Finalista Konkursu „ Młody Tancerz Roku” eliminacji do Eurowizji dla Młodych Tancerzy. W 2016 roku został wyróżniony na międzynarodowym konkursie choreograficznym uczniów szkół baletowych za wykonanie choreografii. Finalista międzynarodowego konkursu Grand Prix De Paris 2018. Na XI Międzynarodowym Konkursie Baletowym „Złote Pointy 2018” (kategoria- taniec współczesny) otrzymał specjalne wyróżnienie i nagrodę od członka jury Dawida Kupińskiego, solisty Béjart Ballet Lausanne i Royal Danish Ballet. Przygotowanie tancerza: Włodzimierz Bułanow, Andrzej Adamczak i Paweł Malicki.

W 2019 roku otrzymał nominacje do ogólnopolskiego konkursu „ Perły tańca”. Szkolił się na warsztatach w Polsce, Francji, Izraelu u pedagogów z Rosji, Niemiec, Anglii, USA, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii.

ZAJĘCIA DODATKOWE

* BASEN KRYTY ORAZ ZEWNĘTRZNY

 

* WIECZORY ANIMACYJNO-INTEGRACYJNE

* WARSZTATY AKTORSKIE


* KONKURS CHOREOGRAFICZNY Z NAGRODAMI

* TELEDYSKI 


* PANEL DYSKUSYJNY O TAŃCU

 

* WIECZÓR FILMOWY Z TEATREM TAŃCA


* GALA ZAKOŃCZENIA OBOZU

MIEJSCE

Dom Wczasowy JĘDROL w Poroninie

Suche 60a
34-520 Poronin

https://www.dw-jedrol.pl/

bottom of page