top of page
image3.jpeg

JULIA TRELKA

Od najmłodszych lat w jej życiu gościł taniec. Swoją przygodę rozpoczęła trenując gimnastykę artystyczną,  jednak szybko taniec skradł jej serducho. Od najmłodszych lat zachwycała ruchem i ekspresją. Taniec jest dla niej sposobem wyrażenia swoich emocji, ale także sposobem na zdrowy tryb życia.

 

Specjalizuje się w stylach tańca jazz i modern jazz. Była członkiem wielu zespołów tanecznych takich jak Tito Dance Studio, D way of life w Tychach i Elite w Jaworznie. Kilka sezonów przetańczyła na Mistrzostwach Polski federacji IDO (International Dance Organization) niejednokrotnie będąc w czołówce najlepszych tancerzy, a największym osiągnięciem było zdobycie vice mistrzostwa Polski w swojej kategorii wiekowej. Równolegle stawała na podium w wielu turniejach ogólnopolskich i lokalnych. Jest absolwentką XXX Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie o profilu taneczno- teatralnym, gdzie rozwijała swoje umiejętności w tańcach ludowych, towarzyskim, współczesnym, jazzowym i klasycznym. Aktualnie studiuje na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego na zakładzie tańca, gdzie na co dzień ma kontakt z tańcem współczesnym.


Julia będzie chciała zarazić Was miłością do tańca. Na jej zajęciach poznacie podstawy techniki tańca jazzowego, ale także będziecie mogły wyrazić swoje uczucia w lirycznych choreografiach do pięknej muzyki.


Julka czeka na każdego, marzenia są po to by je spełniać w każdym wieku, pozwól znaleźć w sobie pierwiastek tańca.
 

Julia poprowadzi dla nas zajęcia z Modern Jazz, Contemporary Jazz oraz Broadway Jazz.

bottom of page