top of page
Kopia Galaktyka Motywacja Plakat.jpg

PROJEKT CHOREOGRAFICZNY "ŻYCIE NA POCZEKANIU"
W CHOREOGRAFII MONIKI MAŁYCHY

Nasze dwa ostatnie projekty choreograficzne okazały się ogromnym sukcesem więc szykujemy dla was kolejne takie samo wydarzenie tym razem w choreografii cudownej i uwielbianej przez wszystkich wielbicieli tańca współczesnego Moniki Małychy, która zapewni wam 3 przepiękne wakacyjne dni!

3 DNI I PONAD 15 H PRÓB NAD PROJEKTEM CHOREOGRAFICZNYM "ŻYCIE NA POCZEKANIU" AUTORSTWA MONIKI MAŁYCHY zwieńczone PROFESJONALNYM NAGRANIEM SPEKTAKLU z 3 kamer przez „FILMTWORZE” Grzegorz Moczko Molo oraz wystawieniem nagrania online na kanale YOU TUBE ! 

"Życie na poczekaniu.

Przedstawienie bez próby.

Ciało bez przymiarki.

Głowa bez namysłu.

Nie znam roli, którą gram.

Wiem tylko, że jest moja, niewymienna"

/ W. Szymborska

 

 

"Życie na poczekaniu" to projekt na podstawie poezji Wisławy Szymborskiej. Będziemy pracować na toposie theatrum mundi, szukając jednocześnie przypadkowości i świadomych działań, które razem składają się na większy obraz. Punktów zwrotnych, które sprawiają, że nasze życie zmienia swój bieg. Kto i co ma na to wpływ? Gdzie jest granica pomiędzy istotą bycia a autokreacją? W co gramy w spektaklu zwanym życiem? I czy pamiętamy, że nie ma drugich szans?

 

Praca nad projektem będzie miała miejsce w oparciu o technikę tańca współczesnego oraz elementy improwizacji.

MONIKA MAŁYCHA

Monika Małycha - Choreograf, instruktor tańca, kulturoznawca, teatrolog i pedagog. Choreograf grupy teatru tańca Poruszenie, działającej w SKT „Flamenco” w Siemianowicach Śląskich, z którą zrealizowała spektakle „Faza liminalna”, „Efekt motyla”, „Sen, którego nie było”, „Wnętrze (nie)pokoju” oraz „Wrażliwość (s)tworzenia”. W roku 2013 ukończyła kurs instruktora tańca organizowany przez Centrum Szkoleń Artystycznych „Ramada” w Opolu, a w roku 2017 Kurs Choreografii Scenicznej w Hurtowni Ruchu w Krakowie. Uczestniczka trzech edycji warsztatów gaga w Tel Avivie, gdzie miała okazję uczyć się od Ohada Naharina i tancerzy Batsheva Dance Company. Prowadzi aktywną działalność warsztatową wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Na co dzień prowadzi zajęcia w Sportowym Klubie Tanecznym „Flamenco” w Siemianowicach Śląskich oraz w Akademii Tańca Art Academy w Katowicach. Wcześniej, jako tancerka, związana między innymi z Teatrem Bezpańskim, Grupą Tańca Współczesnego GTW, Integracyjnym Teatrem Tańca "Kierunek" oraz Studiem Teatru Fizycznego w Bytomiu. Tancerka i współchoreografka spektaklu „Back to the roots” (reż. Marlena Hermanowicz; Teatr Bezpański). Brała udział również w spektaklach „neverland finding” (chor. Anna Piotrowska; Teatr Bezpański), „Pieces” (chor. Iwona Tchórzowska; Teatr Bezpański), „622 upadki” (chor. Maciej Cierzniak; GTW), „Relacje” (chor. Maciej Cierzniak; GTW), „Na chwilę” (chor. Jarosław Karch; Integracyjny Teatr Tańca).

+ TERMIN 9-11.07.2021
Próby w godzinach 16:00-21:00

 

+ MIEJSCE:
ART ACADEMY - AKADEMIA TAŃCA KATOWICE
Ul. Jagiellońska 17a, 40-032 Katowice
Wejście od ul. Królowej Jadwigi

 

+ WIEK UCZESTNIKÓW:
Próby i projekt są dedykowane osobom dorosłym oraz młodzieży

 

+ POZIOM ZAAWANSOWANIA:
Poziom średnio zaawansowany/zaawansowany

 

-------------------------------------------

+ CENA: 400 zł

 

ZAWIERA:

- Ponad 15 godzin prób w godzinach popołudniowych
- Profesjonalne nagranie spaktaklu z 3 kamer przez „FILMTWORZE” Grzegorz Moczko Molo
- Wystawieniem nagrania online na kanale YOU TUBE
- Ogrom wiedzy, niesamowite taneczne i mentalne doświadczenie oraz super zabawę

 

-------------------------------------------

+ ZAPISY

Zapisy do dnia 01.07.2021 lub do wyczerpania miejsc !

 

​Mailem: artacademy.dance@gmail.com
lub na priv naszego FACEBOOKA

Tytułem: LIPCOWY PROJEKT CHOREOGRAFICZNY

W treści: Imie i Nazwisko, rok urodzenia, tel. kontaktowy

 

W mailu zwrotnym otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia, informacje szczegółowe i dane do przelewu !

 

Masz pytania?
Koordynator Projektu: Katarzyna Nowak tel. 518 492 495

bottom of page