KATARZYNA NOWAK

ArtAcadamy_008.jpg

KATARZYNA NOWAK

Założycielka Art Academy.

Dyrektor Artystyczny zespołów THE HOOFERS oraz Teatru Tańca THE HOOFERS.

Dyplomowany instruktor tańca jazzowego NCK Kraków. Wieloletnia tancerka Studium Tańca Współczesnego i Baletu „Arabeska” działającym w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Wraz z zespołem została finalistką oraz laureatką wielu Festiwali i Przeglądów Tanecznych. Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń i konwencji w kraju i za granicą m.in. Broadway Dance Center w Nowym Jorku, Pineapple Dance Studio w Londynie, Stage International de danse du Plessis-Robinson w Paryżu, w Egurrola Dance Studio w Warszawie, w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu, w Kieleckim Teatrze Tańca, Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, w szkole fitness IFAA.


W Akademii Kasia prowadzi zespoły The Hoofers natomiast na zajęciach otwartych potańczycie z nią na Contemporary Jazz, Technice jazzowej oraz autorskim programie treningu motorycznego dla tancerzy, wzmacniającym i poprawiającym technikę tancerzy jazzowych i współczesnych - Dance Conditioning.

W Akademii prowadzi grupy reprezentacyjne THE HOOFERS PRO, THE HOOFERS GOLD, THE HOOFERS 2, THE HOOFERS MINI, THE HOOFERS JUNIOR.