top of page

KATARZYNA NOWAK

ArtAcadamy_008.jpg

KATARZYNA NOWAK

Założycielka Art Academy.

Dyrektor Artystyczny zespołów THE HOOFERS oraz Teatru Tańca THE HOOFERS.

Tak zwana "Hoofersowa Mama".

Dyplomowany instruktor tańca jazzowego NCK Kraków. Wieloletnia tancerka Studium Tańca Współczesnego i Baletu „Arabeska” działającym w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Wraz z zespołem została finalistką oraz laureatką wielu Festiwali i Przeglądów Tanecznych. Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń i konwencji w kraju i za granicą m.in. Broadway Dance Center w Nowym Jorku, Pineapple Dance Studio w Londynie, Stage International de danse du Plessis-Robinson w Paryżu, w Egurrola Dance Studio w Warszawie, w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu, w Kieleckim Teatrze Tańca, Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, w szkole fitness IFAA, Szkoleń Train Like Dancers by Beata Nawrot.


W Akademii Kasia prowadzi zespoły The Hoofers natomiast na zajęciach otwartych potańczycie z nią na Contemporary Jazz, Technice jazzowej oraz autorskim programie treningu motorycznego dla tancerzy, wzmacniającym i poprawiającym technikę tancerzy jazzowych i współczesnych - Dance Conditioning.

Kasia specjalizuje się w choreografiach w stylu CONTEMPORARY oraz technice jazz i przygotowaniu motorycznym tancerza.

W Akademii prowadzi grupy reprezentacyjne THE HOOFERS PRO, THE HOOFERS GOLD, THE HOOFERS 2, THE HOOFERS MINI, THE HOOFERS JUNIOR.

bottom of page