top of page

Warsztaty 25-26.01.2020

Współczesny | Contemporary Jazz | Contemporary Fusion | Technika

Najlepsze zakończenie Ferii Śląskich ever ! Zapraszamy do Art Academy w samym sercu Katowic na cały weekend wypełniony tym co lubimy najbardziej ;) Wszystkie grupy dla osob już tańczących.

**25.01. SOBOTA** 11:15-13:15 TANIEC WSPÓŁCZESNY z Sarną (2h)

13:30-15:00 CONTEMPORARY JAZZ z Kasią (1,5h)

15:30-17.00 TECHNIKA z Patrykiem (1,5h)

17:15-18:45 CONTEMPORARY FUSION CHOREO z Patrykiem (1,5h)


**26.01 NIEDZIELA** 9:00-10:15 TECHNIKA z Patrykiem (1,15h)

10:15-11:30 CONTEMPORARY FUSION CHOREO z Patrykiem (1,15h)

11:30-13:30 TANIEC WSPÓŁCZESNY z Sarną (2h)


Cennik*: FULL PASS 2 dni - 265 zł SOBOTA 4 zajęcia - 175 zł NIEDZIELA 3 zajęcia - 135 zł Pojedyncze zajęcia 2h z Sarną - 75 zł Pojedyncze zajęcia sobotnie 1,5h z Kasią/Patrykiem - 40 zł Pojedyncze zajęcia niedzielne 1,15h z Patrykiem - 34 zł

*Im więcej tym taniej ;) **Jeśli szukasz innej opcji, napisz do nas

Zapisy: Napisz do nas -> Imie i Nazwisko, adres mail, tel.kontaktowy i które zajecia/pakiet wybierasz.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 stycznia na artacademy.dance@gmail.com lub na FB Art Academy w wiadomościach priv

-------------------------------------------------------------------------------------------

**SARNA Natalia Kladziwa** Pasjonatka sztuki wszelakiej, z wielkim zaangażowaniem zajmuje się tańcem od dwudziestu lat, nieustannie zgłębiając swoją wiedzę. Występowała na wielu polskich scenach, a także w Niemczech, Austrii, Grecji i Korei Południowej. Ukończyła Prywatną Szkołę Baletową im. M. M. Szewczenko w Gliwicach, studiowała taniec współczesny i pedagogikę tańca na Uniwersytecie Antona Brucknera w Linz, w Austrii. Przez 12 lat, tancerka zespołu „Teatr Wyobraźni” z Zabrza. Członkini street-dance’owej ekipy „Ślunski Azyl”, wielokrotnie nagradzanej na zawodach, znanej z polskiej edycji programu „Got to Dance” w 2013; tancerka łódzkiej grupy KIJO, z którą wystąpiła m.in. w projekcie „KISZ” w ramach „Dotknij Teatru” (2015). Wraz z Anna Achimowicz Dance Company wystąpiła w „Architecture du Corps” na „Take Festival” w Wiedniu oraz z zespołem muzycznym COSOVEL, podczas koncertów na ‘Zandari Festa’ i „Mu:con” w Seulu. Dzięki otrzymaniu stypendium wzięła udział w kreacji Anton’a Lachky- „speede puzzle” na festiwalu „one small step” w 2017. Założycielka, choreograf grupy Zokinazoli. Od trzynastu lat uczy, tworzy choreografie i zaraża pasją dzieci, młodzież i dorosłych.


**Kasia Nowak** Dyplomowany instruktor tańca jazzowego NCK Kraków. Choreograf laureatów wielu konkursów zespołów tańca „The Hoofers” i The Hoofers mini” oraz Teatru Tańca "The Hoofers". Założycielka firmy „Art Academy” organizującej zajęcia i obozy taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wieloletnia tancerka Studium Tańca Współczesnego i Baletu „Arabeska” działającym w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Wraz z zespołem została finalistką oraz laureatką wielu Festiwali i Przeglądów Tanecznych. Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń i konwencji w kraju i za granicą m.in. Broadway Dance Center w Nowym Jorku, Pineapple Dance Studio w Londynie, Stage International de danse du Plessis-Robinson w Paryżu, w Egurrola Dance Studio w Warszawie, w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu, w Kieleckim Teatrze Tańca, Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, w szkole fitness IFAA. Kasia specjalizuje się w technice contemporary, lyrical jazz i technice jazzowej. Stworzyła autorski program wzmacniający i poprawiający technikę tancerzy jazzowych i współczesnych w formie obwodu stacyjnego - Dance Conditioning.


**Patryk ZAMOY Zamojski** Zaczął swoją profesjonalną edukację taneczną, w Gdańskiej Szkole Baletowej w wieku 10-ciu lat. Oprócz Baletu Klasycznego i Tańca Ludowego, uczęszczał na lekcje z Hip Hopu, Street Dance'u, Akrobatyki oraz Tańca Współczesnego. W wieku 16-tu lat uzyskał stypendium w Tring Park School for The Performing Arts w Wielkiej Brytanii, gdzie kontynuował naukę Tańca, skupiając się na różnych formach Tańca Współczesnego. W 2017 roku ukończył 3-letni program, zdobywając Trinity National Diploma in Professional Dance. Po ukończeniu szkoły Patryk dołączył do Chrysalis London Dance Company pod dyrektorstwem Jodiego Blemingsa. Wraz z zespołem występował w 'Triple Bill' pod tytułem 'SAVAGE' w teatrach w Bracknell oraz Londynie. Następną przygodą była podróż do Lizbony, gdzie miał przyjemność występować z zespołem QUORUM BALLET w spektaklu 'Rite of Spring - Made In China'. Kolejnym epizodem była 2-miesięczna praca wraz z Polskim Teatrem Tańca oraz Jackiem Przybyłowiczem, nad spektaklem '45', który celebrował 45-lecie zespołu. Obecnie Patryk jest tancerzem Teatru Śląskiego w Opawie. Prowadzi również zajęcia w Studiu Tańca MOVEOstrava. W swoich choreografiach, stara się połączyć technikę tańca współczesnego/baletu z dynamiką i jakością ruchu zaczerpniętą ze styli ulicznych, przez co jego styl jest unikalny. Jego warsztaty, mają na celu odkrycie siebie jako tancerza, poznanie lepiej swojego ciała i sprawienie, by tancerz czuł się naturalnie. Zamiast narzucać klasyczną, z góry zdefiniowaną choreografie, daje wielką swobodę na wyrażenie siebie poprzez ten sam ruch. Patryk przywiązuje również dużą uwagę do improwizacji, ponieważ uważa, że taniec jako forma komunikacji i przekazania treści, jest prawdziwa tylko wtedy, kiedy pochodzi z wewnątrz.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page