top of page

AKRO CAMP 2022Na OBOZACH LIFE4GYM & ART ACADEMY

specjalizujemy się w treningach gimnastyczno-akrobatycznych oraz tanecznych, ale oczywiście nie zapominamy o porządnej dawce dobrej zabawy. Tworzymy miejsce gdzie nasi uczestnicy przez cały dzień uczą się takich rzeczy jak gwiazda, machówka czy salto, poznają elementy tańca jazzowego i hip-hopu, a później szaleją na zajęciach ze sportów wodnych. Wieczorami integrują się podczas zabaw animacyjnych. To wszystko pod czujnym okiem najlepszych instruktorów gimnastyki, akrobatyki, tańca oraz ratowników wodnych.

W PROGRAMIE ZAJĘĆ:

Akrobatyka z wykorzystaniem specjalnych ścieżek gimnastycznych zwykłych i dmuchanych oraz wszelkiego rodzaju przyrządów t.j. batucik, rolki, materace, pufy). Czego chcieć więcej ;) Będziemy uczyć się przejść w przód i tył, salt różnego rodzaju, przerzutu bokiem, flików i wszystkiego czego tylko trenerzy nie wymyślą!

Taniec - dzięki niemu zaczniesz w pełni kontrolować swoje ciało, nabierzesz gracji i gibkości, poznasz zasady obowiązujące w technikach tańca t.j. jazz czy hip-hop, nauczysz się m.in. piruetów, obrotów i skoków

Stretching - na tych zajęciach popracujemy nad poprawą gibkości całego ciała oraz pomożemy mięśniom się rozluźnić, zregenerować i przygotować na kolejny intensywny dzień

Zajęcia kształtujące siłę i wytrzymałość - zajęcia te mają korzystny wpływ na rozwój i zdrowie uczestników pod każdym względem: kształtują prawidłową postawę, rozwijają siłę mięśni, wydolność, wytrzymałość, polepszają przemianę materii, doskonalą koordynację ruchową, zmysł równowagi. Kształtują wszystko co potrzebne, żeby przygotować ciało do treningów akrobatycznych.

Wycieczka do Gdańska - plażowanie i zwiedzanie miasta

Windsurfing - pod czujnym okiem instruktora, będziemy się uczyć pływania na windsurfingu. Kurs będzie trwał 3 spotkania 1,5h. Zapowiada się świetna zabawa!

Sporty wodne- kajaki, rowerki wodne i wieloosobowe deski SUP

Zajęcia na RIG CROSSFIT- trening funkcjonalny ze specjalnie zaprojektowaną klatką z systemem drążków do podciągania, uchwytami i liną do wspinaczki.

Zajęcia animacyjno-integracyjne - Project Runway, Mam Talent, kalambury, ognisko z kiełbaskami, szalona gra w zakłady, podchody na 4 hektarach, wylegiwanie się na plaży, dyskoteka, wielki turniej sportowy, wieczór kinowy, a to dopiero początek. My nie wiemy co to nudy!

Pod koniec obozu odbywa się GALA gdzie grupy prezentują umiejętności nabyte podczas całego obozu oraz swoje ukryte talenty ;) Gala kończy się rozdaniem dyplomów i nagród w przeróżnych kategoriach.MIEJSCE:


Ośrodek Wypoczynkowy „Kormoran” w Sycowej Hucie położony jest w niezwykle malowniczym zakątku Kaszub, niedaleko Kościerzyny, wzdłuż linii brzegowej pięknego jeziora Sudomie przy własnej plaży ośrodka.

Zajęcia akrobatyczne będą odbywać się na dużej Hali Namiotowej 200/265 metrów2, wyłożonej profesjonalnym sprzętem gimnastycznym i akrobatycznym.​KOSZT:

Cena : 2230 zł *Cena może zostać uregulowana w całości lub w systemie ratalnym zaproponowanym przez nas lub ustalonym indywidualnie. *Zniżka dla rodzeństwa (2 osoby): 100 zł

CENA ZAWIERA:

* Zakwaterowanie 10 noclegów / 11 dni

* Transport z Katowic do ośrodka i z ośrodka do Katowic

* Wyżywienie - Pyszna domowa kuchnia - 4 posiłki dziennie tj. śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja

* 1,5 litrowa butelka wody codziennie dla każdego uczestnika (od drugiego dnia obozu)

* Opiekę profesjonalnej kadry instruktorów, trenerów i wychowawców

* Program zajęć akrobatyczno - taneczno - sportowych

* Wycieczkę do Gdańska: plażowanie i zwiedzanie miasta

* 4,5h kurs windsurfingu z instruktorem

* Pływanie kajakami, rowerkami wodnymi i SUPami

* Hala namiotowa do zajęć akrobatycznych i sportowych, sale taneczną z nagłośnieniem

​​

* Dla każdego uczestnika MEDAL I DYPLOM za ukończenie obozu​

* Wieczory animacyjno-integracyjne

* Nagrody konkursowe

* Ubezpieczenie NNW SPORT UWAGA!!! Ilość miejsc ograniczona.

NASZE UPRAWNIENIA:

* Przez ostatnie 7 lat zorganizowaliśmy ponad 40 obozów

* Każdy nasz obóz jest ubezpieczony oraz zgłoszony w Kuratorium Oświaty. Dzięki temu gwarantujemy twojemu dziecku bezpieczeństwo, a tobie spokojny czas bez wątpliwości o naszą wiarygodność

* Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych pod numerem 1535

* Jesteśmy wykwalifikowanymi dyplomowanymi instruktorami i wychowawcami z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć, warsztatów oraz obozów ​WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ ZAPISY NA - CAMP 2022 | life4gym


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page