top of page

II MASTERCLASS z Cezarym Borowikiem 20.12. | Art Academy KatowicePo pierwszym ogromnym sukcesie MASTERCLASSU z Cezarym i niezliczonej ilości osób na liście rezerwowej robimy drugą edycje !!

------------------------------------------------------


20 GRUDNIA - NIEDZIELA

14:00-15:30 CONTEMPORARY


* poziom 2 - średnio zaawansowany


Cezary Borowik - młody polski tancerz specjalizujący się w stylu contemporary. Wielokrotny mistrz polski, aktualny Mistrz Europy federacji IDO. Zdobywca 4 miejsca w Finale 12 Edycji mam Talent i uczestnik world of dance polska.!Chłopak o niesamowitej wrażliwości tanecznej pokazujący, że w tańcu nie najważniejsza jest technika ale emocje. Uświadamiania ze sztuka jest najszlachetniejsza i uszczęśliwia ludzi. Swoją przygodę z tańcem zacząć w wieku 17 lat. Mimo dojrzałego wieku i trudności poznanych styli swoją pracowitością i determinacja osiągnął poziom mistrzowski. Jest przykładem że nie wiek a chęci pomagają spełnić najskrytsze marzenia i zrealizować swoje cele. Regularnie szkoli się pod okiem specjalistów z całego kraju udoskonalając swoje umiejętności i zdobywając kolejną wiedzę. Prace z młodymi tancerzami traktuje jako szkołę życia instruktora przy których uczy się podejścia do tancerzy i przekazywania wiedzy. Jego motto życiowe brzmi : „ból to cena jaką płacimy za sile- wiec nie poddaje się kiedy boli” Największe sukcesy to tytuł dwukrotnego Mistrza Europy w stylu show dance IDO Tytuł vice mistrza świata w styli show dance IDO tytuł II vice mistrza w stylu modern dance IDO. Cezary nie przerwanie się rozwija i podbija świat tańca.

-----------------------------------------------------

CENA:

Wjazd 1,5 h - 40 zł

Posiadacze aktywnych karnetów Art Academy, Multisport, OK System - dopłata tylko - 30 zł

-----------------------------------------------------

Zapisy:

mailowo - artacademy.dance@gmail.com lub FB: Art Academy w wiadomościach priv


Zgłoszenia i wpłaty przyjmujemy do 14 GRUDNIA lub do wyczerpania miejsc

Ilość miejsc ograniczona !


DANE DO PRZELEWÓW: Art Academy S.C. ING Nr. konta: 73 1050 1445 1000 0092 5523 0063 W treści wpisując: Imie i Nazwisko uczestnika + Nazwy opłacanych zajęć


ART ACADEMY It's all about dance!

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page