top of page

MASTERCLASS z Cezarym Borowikiem 22.11. | Art Academy Katowice


Wychodzimy z założenia, że tańca nigdy dość, a dobry tancerz musi przejść przez wiele instruktorskich rąk, wprowadzamy regularne Masterclassy z wybranymi choreografami. Wpadnij do nas i tańcz z najlepszymi !


* zajęcia na różnych poziomach - info na plakatach danych zajęć i wydarzeniach


------------------------------------------------------


// CEZARY BOROWIK //


22 LISTOPAD - NIEDZIELA


14:15-16:15 CONTEMPORARY


* poziom 2 - średnio zaawansowanyCezary Borowik - młody polski tancerz specjalizujący się w stylu contemporary. Wielokrotny mistrz polski, aktualny Mistrz Europy federacji IDO. Zdobywca 4 miejsca w Finale 12 Edycji mam Talent i uczestnik world of dance polska.!Chłopak o niesamowitej wrażliwości tanecznej pokazujący, że w tańcu nie najważniejsza jest technika ale emocje. Uświadamiania ze sztuka jest najszlachetniejsza i uszczęśliwia ludzi.

Swoją przygodę z tańcem zacząć w wieku 17 lat. Mimo dojrzałego wieku i trudności poznanych styli swoją pracowitością i determinacja osiągnął poziom mistrzowski. Jest przykładem że nie wiek a chęci pomagają spełnić najskrytsze marzenia i zrealizować swoje cele. Regularnie szkoli się pod okiem specjalistów z całego kraju udoskonalając swoje umiejętności i zdobywając kolejną wiedzę. Prace z młodymi tancerzami traktuje jako szkołę życia instruktora przy których uczy się podejścia do tancerzy i przekazywania wiedzy. Jego motto życiowe brzmi : „ból to cena jaką płacimy za sile- wiec nie poddaje się kiedy boli”

Największe sukcesy to tytuł dwukrotnego Mistrza Europy w stylu show dance IDO

Tytuł vice mistrza świata w styli show dance IDO tytuł II vice mistrza w stylu modern dance IDO. Cezary nie przerwanie się rozwija i podbija świat tańca.


-----------------------------------------------------


CENA:


Wjazd 2h - 50 zł


Posiadacze aktywnych karnetów Art Academy, Multisport, OK System - dopłata tylko - 40 zł


-----------------------------------------------------


ZAPISY:


mailowo - artacademy.dance@gmail.com

lub

FB - Art Academy w wiadomościach priv

lub

smsem - 518 492 495


Na Masterclassy obowiązują zapisy !

Liczba miejsc ograniczona !ART ACADEMY

It's all about dance!

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page