top of page

NOWY SEZON CZAS START !!


Wielkimi krokami zbliżamy się do nowego sezonu, który zaczynamy w ARTcie 1 września ! Nasza strona www.artacademy.info już zaktualizowana! Możecie po niej już buszować, planować i zapisywać się w naszej APLIKACJI WOD GURU ART ACADEMY na swoje ulubione zajęcia :)

+ Zapraszamy wszystkich na DZIEŃ OTWARTY 4 WRZEŚNIA, na których potańczycie bez zapisywania się za FREE z naszymi wspaniałymi instruktorami Grafik dnia otwartego już niebawem !

+ Wszystkich którzy chcą dołączyć do naszych grup pokazowych THE HOOOFERS zapraszamy na NABORY UZUPEŁNIAJĄCE 4 WRZEŚNIA z samego rana. To Wasza ostatnia szansa

+ Nasi stali klienci, macie już aktywne konta, więc możecie działać :)

+ Zespoły THE HOOFERS rozpoczynają zajęcia od 1 września i od tego momentu będą aktywne Wasze Hoofersowe Karnety. W aplikacji będziecie widzieć kiedy rozpoczynacie pierwsze zajęcia swojej grupy. Każdy pierwszy trening zespołu jest treningiem organizacyjno/integracyjnym, gdzie wszystko Wam opowiemy co i jak, odpowiemy na pytania, przedstawimy zasady funkcjonowania grup THE HOOFERS oraz zasady naszej współpracy.

+Szykujemy dla Was WARSZTATY Z GOŚĆMI SPECJALNYMI, więc wyczekujcie wydarzeń na Facebooku !

+ AKROBATYKA LIFE4GYM przechodzi pod szyld ART ACADEMY dlatego wszelkie zapisy na AKROBATYKE od teraz wyłącznie przez stronę www.artacademy.info i naszą aplikacje.

W razie pytań piszcie do nas kochani, jesteśmy dla Was :)

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page